Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będą poprawiać oznakowanie – kierowcy muszą przeparkować auta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Z powodu awarii torowiska bimby nie kursują ulicą Roosevelta, pomiędzy Mostem Dworcowym i Bukowską. Tramwaje linii nr 2, 3, 6, 10, 11, 12, 14 i 18 skierowane zostały objazdem przez Grunwaldzką, rondo Jeziorańskiego, Reymonta i Hetmańską.
Będą poprawiać oznakowanie – kierowcy muszą przeparkować auta
08-11-2021 06:30   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek na Wyspiańskiego, Klonowica i Sczanieckiej, a w środę na Drużbackiej, Niegolewskich i Morawskiego prowadzone będą prace dotyczące oznakowania. Kierowcy muszą przeparkować auta.

– Oznakowanie poziome, wykonane wcześniej w technologii zastępczej (z uwagi na warunki pogodowe) będzie obecnie wyznaczane w technologii docelowej – tłumaczy Agata Kaniewska, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich.

W poniedziałek prace prowadzone będą na ulicy Wyspiańskiego (od Ułańskiej do Matejki), na Klonowica oraz w ciągu ulicy Sczanieckiej (pomiędzy Kasprzaka i Bogusławskiego).
We wtorek drogowcy przeniosą się na Wildę. A 10 listopada nowe oznakowanie będzie malowane na ulicach: Drużbackiej (lewa strona), Niegolewskich (na odcinku od Jarochowskiego – Bogusławskiego (prawa strona) oraz Morawskiego (odcinek Jarochowskiego – Bogusławskiego).

Kierowcy powinni przeparkować swoje samochody, inaczej muszą liczyć się z kosztami.

– Osoby, których samochody zostaną odholowane muszą liczyć się z koniecznością zapłaty 520 złotych za holowanie, 40 zł za każdą rozpoczętą dobę postoju na parkingu strzeżonym, a także mandatu karnego wystawionego przez straż miejską. Stosowne oznakowanie o prowadzeniu prac i konieczności przeparkowania samochodów zostało zamontowane na poszczególnych ulicach. Kierowców prosimy o zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie. Prace na poszczególnych ulicach powinny potrwać jeden dzień – zaznacza Agata Kaniewska, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich.


Fot: ZDM

Komentarze (1)

09-11-2021 09:02:30
jimmy
No tak, teraz jest idealna pogoda na takie prace, przez ostatnich kilka miesięcy było zdecydowanie zbyt ciepło i za sucho.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Pieśni naszych czasów" Koncert Zespołu "Mała Caryna" - Łukasz Nowak i Marcin Snokowski

07

gru

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złożone z dzieci i rodziców lub dziadków
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: